Płynny stolec po zażyciu drugiej tabletki antykoncepcyjnej

O godzinie 18 wzięłam 2 tabletkę antykoncepcyjną z opakowania . Jakieś 40 min później bardzo bolał mnie brzuch i miałam bardzo płynny stolec ( rozwolnienie ). Wiem że w przypadku jednego nie ma mowy o biegunce, ale boję się że tabletka nie przyjęła się prawidłowo bo ten stolec był płynny. Czy powinnam przyjąć kolejną tabletkę? Jeśli tak, to czy przez te kolejne dni powinnam brać tabletki oznaczone innymi dniami tyg aż do skończenia opakowania? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wziąć następną tabletkę i później po kolei z opakowania nie sugerować się dniami napisanymi na opakowaniu. Cykl zakończy się jeden dzień wcześniej. Następne opakowanie rozpocząć zgodnie z zaleceniami w tym przypadku też wyjdzie jeden dzień wcześniej.
Pozdrawiam