Po czym poznać owulację?

witam, mam pytanie co do owulacji. 6-7 maja pojawił się u mnie gęsty śluz przypominający białko kurze, ból jajnika poczułam dopiero 8 maja i niewilką ilość gęstego sluzu. Po kilku godzinach było już zupełnie sucho i jakby niższa temeperaturę ciała i osłabienie kiedy własciwie była owulacja?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie obserwowanych objawów nie można idealnie rozpoznać momentu owulacji, ale w opisanym przypadku można założyć, że miała ona miejsce ok. 7 maja.