Zdjęcia owsika w kale

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące owsików w kale. Jak wyglądają martwe owsiki, po czym rozpoznać? Czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia owsików w kale, oczywiście martwych owsików, żeby móc zrobić porównanie? Dostałam vermox na owsiki, zażyłam póki co raz zgodnie z ulotką, teraz mija czwarty dzień, a ja w kale widzę nieruszające się niteczki - czy to są martwe owsiki? Czytałam, że martwe mają być czarne, tymczasem moje są swojego naturalnego, jasnego koloru. Jestem przerażona, bo nie wiem czy vermox zadziałał. Po czym poznać, że owsiki w kale udało się wyleczyć? Czy vermox to skuteczny lek na owsiki w kale czy powinnam jednak zażyć coś innego? Owsiki w kale mocno mnie zmartwiły, chcę się ich jak najszybciej pozbyć. Czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia owsików w kale żeby móc je porównać i sprawdzić czy to faktycznie martwe owsiki? Bardzo proszę o odpowiedź!

Lek. Tomasz Budlewski

Oznaką skutecznego leczenia jest zanik objawów, to czy owsiki w kale są martwe nie ma aż tak dużego znaczenia bo ciągle mogą się w organixmie namnażać nowe.