Po jakich objawach można stwierdzić zespół Aspargera?

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące Zespołu Aspergera. Czy do zdiagnozowania tego u osoby dorosłej (K. 30 ) potrzebne są wszystkie objawy, czy kilka?

Za postawienie diagnozy całościowych zaburzeń rozwoju, w tym zespołu Aspergera, odpowiedzialny jest lekarz, który odnosi obserwowane u pacjenta objawy do kryteriów diagnostycznych. W przypadku podejrzewania u siebie lub bliskiej osoby tego zaburzenia, należy przeprowadzić kompleksową diagnostykę, rozpoczynając od wizyty lekarskiej.