Po jakim czasie mogę wrócić do brania tych tabletek?

M 28 lat. Lekarz przepisał mi lek betaserc 2 razy dziennie po pół tabletki 24mg i potem Neurolog przepisał mi w styczniu betaserc 24mg 2 razy dziennie po całej tabletce rano i wieczorem. Brałem te leki ponad miesiąc. Zapomniałem o wykupieniu recepty. Slyszałem że kuracja tym lekiem może być max do 3 miesięcy. Po jakim czasie mogę wrócić do brania tych tabletek?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 2 tygodnie temu
Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

lek Betaserc może byś stosowany długoterminowo, ale ostateczny czas trwania kuracji powinien zostać ustalony przez lekarza prowadzącego.

Czasem na pierwsze efekty trzeba poczekać i pojawiają się one po upływie kilku tygodni. Najlepsze wyniki terapeutyczny uzyskuje się natomiast dopiero po dwóch, trzech miesiącach leczenia. Najprawdopodobniej może Pan powrócić do przyjmowania leków w dowolnym momencie, choć najlepiej ustalić to z lekarzem, który zalecił przyjmowanie leku Betaserc.

Więcej szczegółowych informacji na temat leku Betaserc można znaleźć w tekście:

https://portal.abczdrowie.pl/betaserc-wlasciwosci-sklad-leku-dawkowanie-skutki-uboczne-opinie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.