Po jakim czasie można powtórzyć kurację z syropem Sedalia?

Witam!!!Moje pytanie to po jakim czasie mozna powtorzyc kuracje z syropem sedalia firmy boiron,gdyz podawalam 10 dni po lyzecce rano i wieczorem dla mojej 20 miesiecznej corki na spanie w nocy.Bo budzi sie czesto nawet co godz odkad skaczyla 3 mies,czasami z placzem,codziennie wieczoem te same rytualy,kapiel zakladanie pizamki spiewanie kolysanek,zabki ma prawie wszystkie.W dzien spi od 1godz.do 2 w dzien aktywna.Z gory dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 6 r.ż. Proszę spróbować ustalić przyczynę częstych wybudzeń, a nie leczyć "w ciemno". Być może córka nie ma poczucia bezpieczeństwa w nocy lub jest głodna.