Pobolewa mnie podbrzusze, jestem słaba i chce mi się spać. Czy to mogą być objawy ciąży?

Witam!
Uprawiałam seks z moim chłopakiem 1.01.2011 roku, lecz byliśmy zabezpieczeni i wiem, że nie doszło do wytrysku we mnie. Za 3 dni dostałam okres.
Okres jest normalny, tylko pobolewa mnie dolna część brzucha, jestem słaba i chce mi się spać. Czy to mogą być objawy ciąży?

Witaminy w ciąży

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
w Twoim przypadku, jeżeli wystąpiło krwawienie miesięczne, o podobnym charakterze jak poprzednie, z normalną obfitością i czasem trwania po odbyciu stosunku, to z pewnością nie jesteś w ciąży. Dla pewności możesz wykonać test ciążowy lub skonsultować się z lekarzem ginekologiem.
Pozdrawiam serdecznie!