Pobyt nad morzem dla astmatyków

czy pobyt nad morzem w temperaturze 18-22 stp.i pochmurnym niebie jest zabroniony dla astmatyków.nadmieniam ze dziecko nie jest uczulone na żadne pyłki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane parametry nie są przeciwwskazaniem dla dzieci z kontrolowaną astmą. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym dziecka.