Pochwica a stosunek seksualny

Witam Mam 62 lata i mam potworne bóle w czasie stosunku. Mój ginekolog stwierdził pochwicę, ale mąż nie może tego zrozumieć i domaga sie seksu. Czytałam, że można brać hormony, z kolei mój ginekolog twierdzi, że grozi rakiem endometrium. Proszę pomóżcie! Jak jest naprawdę. Pozdrawiam

Marek Pabian

Witam serdecznie,
myślę,że warto zakupić środek nawilżający, w aptekach do kupienia jako "żel intymny". Jeśli to nic nie pomoże sugerowałbym wizytę u seksuologa.