Jak rozmawiać z partnerem o nowych doznaniach seksualnych?

Witam. Mam problem tego typu,że chciałabym spróbować w sexie z moim mężem pieszczot jego okolicy odbytu i prostaty(podnieca mnie myśl o tym),trochę czytałam na ten temat.Tylko nie wiem jak zacząć i porozmawiać o tym z mężem żeby go nie wystraszyć,żeby nie pomyślał,że się zrobiłam jakaś wyuzdana czy coś w tym stylu.Czy naprawdę mężczyzną sprawia to przyjemność?Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Dzień dobry.

Wydaje się, że najprościej jest podzielić się z mężem swoimi fantazjami. Większa ich część jednak traktuje okolice odbytu jako swoiste tabu - zwykle niedostępne na różnego rodzaju pieszczoty czy penetrację - może się więc okazać, że Pani mąż nie odniesie się do Pani fantazji z entuzjazmem.
Niezależnie od powyższego, skoro nie wstydzi się Pani uprawiać seksu z mężem, nie ma żadnego powodu, by wstydzić się swoich fantazji.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Każdy człowiek jest inne i różne są nasze potrzeby. Dla niektórych mężczyzn są to pieszczoty szczególnie przyjemne - dla innych obojętne lub nieprzyjemne. Dla jednych jest to temat ciekawy, podniecający i pasjonujący - dla innych obojętny lub zbędny.
Nie jest możliwe odgadnąć stanowiska i potrzeb Pani męża - bez rozmowy z nim.

Jak dotąd przebiegały Państwa rozmowy o seksie?
Co sprawiało w nich największą trudność? (np. znalezienie dobrego momentu i miejsca na rozmowę/ dobór słownictwa/ rozpoczęcie rozmowy itp.)
A które z rozmów o seksie (lub na inny intymny temat) wspomina Pani jako najbardziej udane? Co takiego z nich było, że okazały się dobre i zakończyły sukcesem, dojściem do wspólnych wniosków, przekazaniem sobie ważnych informacji itp.?
Dlaczego mąż miałby ocenić Panią jako "wyuzdaną"? Dlaczego Pani się tego obawia?

Pozdrawiam!