Myśli o współżyciu z osobą tej samej płci

mam faceta z którym kochamy się naprawdę często i choć seks sprawia mi przyjemność to rzadko mam orgazm prawie nigdy.Mam orgazmy łechtaczkowe i zauważyłam że coraz częściej myślę o seksie z dziewczyną podniecam się jak oglądam seks między kobietami lubię na to patrzeć i chciała bym tego spróbować jak to jest kochać się z kobietą.Nie mówię o tym mojemu facetowi bo się wstydzę kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego.Czy coś jest ze mną nie tak???

Mówienie o tym partnerowi jest ryzykowne.
Próbowanie zachowań homoseksualnych zależy od Pani decyzji, ale może zagrozić Pani relacjom z kochanym mężczyzną .
Można dużo stracić.
Niestety życie wymaga często samoograniczania, zakres wytyczanych sobie granic jest sprawą trudną i wymaga rozwagi.
Jeżeli problem będzie w Pani psychice narastał, to warto rozważyć celowość rozmowy z seksuologiem-psychologiem.
Zawsze trzeba pamiętać, że fantazje a "reality" to dwa różne światy.
A życie jest kompromisem między potrzebą samorealizacji a byciem w stałym związku.
Bywa to niełatwe...
Pozdrawiam. JW