Początki jaskry i wrażenie migania w polu widzenia

Mam 27 lat. Jakiś czas temu lekarze zdiagnozowali u mnie początki Jaskry - częściowe uszkodzenie ("postrzępienie") nerwu wzrokowego. Kilka razy miałem badanie ciśnienia gałki ocznej, ostatnio 2 tygodnie temu jednak za każdym razem okazywało się ono w normie tj. nie było podwyższone. Jakiś czas temu zauważyłem jednak że przebywając wieczorem w ciemnym pokoju z zapalonym światłem, miałem efekt "migania" oka tzn. szybkiego zmieniania się obrazu. Czy jest to coś niepokojącego i należy to zgłosić?

Witam.oczywiscie prosze zglosic ten objaw.jaskra nie musi sie objawiac wysokim cisnieniem.ale diagnoze nalezy u osob mlodych stawiac ostroznie.usxkodzenia nerwu a co za tym idzie pola widzenia moga byc z innej nie jaskrowej przyczyny.zycze zdrowia i pozdrawiam