Początkowa dawka Izoteku dla 26-letniej osoby

Jaka jest początkowa dawka izoteku przy 60 kg 10 mg czy 20 mg. Kupilam 2 opakowania tabletek czyli razem 120 tabletek po 10 mg za 2 miesiące mam kolejna wizyte wiec powinnam chyba brac 2 tabletki na sniadanie ? Pytam bo nie jestem pewna czy dobrze pamietam co lekarz powiedział prosze o pomoc

Jeśli nie jest Pani pewna to proszę telefonicznie lub osobiście skontaktować sie z lekarzem prowadzącym i odpowie na to pytanie. On zna stan Pani skóry i dobrał zapewne odpowiednią dawkę.