Podawanie dziecku mleka z laktozą

Moje dziecko urodziło się15.10.2015 pije mleko bez laktozy I ciagle miele języczkiem czy mogę jej podać mleko z zawartością laktozy

Dziecku można od urodzenia podawać mleko z laktozą - to jest normalny składnik mleka ludzkiego! Jeżeli ma Pani wątpliwości co do wyboru preparatu mlekozastępczego warto skonsultować się z pediatrą prowadzącym dziecko lub dietetykiem.