Podawanie leków na plamicę hiperergiczną dla dziecka

Moje dziecko na plamicę hiperergiczną, bierze już 1 miesiąc cyclonamine, calcium debisilate galvena i rutinoskorbin, ale i tak wychodzą mu nowe plamy. Czy bierze te leki za długo, czy nie powodują one,ze krew jest zagęsta? jak długo może brać te leki, bo dawki ma duże -wapno i cyclonamine 3x1, a rutinoskorbin 3x2

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.