Podawanie mięsa z perliczki 9-miesięcznemu dziecku

Witam .. moja corka skonczyla 9 miesiecy czy moge podaeac je mięso z perliczki ?? I surowe jabłuko

Wg nowego schematu żywienia niemowląt ( z 2014 roku) mięso zaczynamy wprowadzać do diety dziecka w 5-6 miesiącu życia, perliczka jest chudym mięsem drobiowym, więc może Pani córce je podawać. Surowe owoce, w tym między innymi jabłko także już córka może jadać.Pozdrawiam

Witam, jabłko w postaci drobnych pokrojonych plastrów tak a co do perliczki to musi Pani zobacyzć jak zaregauje. NA początek sugerowałbym rosołek na peliczce a potem po roku mięsko ugotowane na rosole.