Podawanie witamin 19-miesięcznemu dziecku

Witam! Mam pytanie odnosnie laczenia witamin w kroplach, otoz podaje mojemu 19 miesiecznemu dziecku wit.D-80 IE w kropli-5 kropel, wit.C 100mg/ml ok 4-5 kropel i lyzeczke wapna dziennie 114ml jonow wapnia na 5 ml. Czy jedno drugiego nie wyklucza jak rozniez nie szkodzi? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam Pola

Aleksander Ropielewski

Nie. Bardzo często stosuje się jednoczasową suplementację wapnia i witaminy D. Mam nadzieję, że suplementuje Pani witaminy pod kontrolą lekarza.