Podcinanie migdałów u dziecka

Witam! Moja córka w dniu 12 maja 2015 r. ma mieć podcinane migdałki podniebienne. Od dzisiaj czyli niedzieli na dwa dni przed zabiegiem zaczęła pokasływać (czasami coś odkrztusi - nie jest to suchy kaszel). Nie goraczkuje. Zastanawiam się czy będzie mogła mieć zabieg i czy można asekuracyjnie podać jej Pulmicort we wziewie aby się nic nie rozkręciło czy to nie zaszkodzi.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny stanu zdrowia w badaniu przedmiotowym nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.