Podczas polucji nocnej mam przeźroczystą wydzielinę - czy tak ma być?

Witam. Mam 26 lat i nie współżyję seksualnie. Rzadko także się masturbuję. Wynika to z moich przekonań religijnych. Zauważyłem, że podczas polucji nocnej moja sperma jest przezroczysta oraz zostaje wybudzony bólem trzonu penisa, prostaty. Ból uważam, że jest to spowodowany abstynencją seksualną. Nie występuje podczas regularnej masturbacji. Mam także wrażenie, że po polucji nocnej po przebudzeniu mógłbym "kontynuować" erekcję oraz dojść do wytrysku - pisząc niefachowo nie dochodzi podczas polucji do pełnego wytrysku. Czy jest to normalne? Czy kolor spermy jest prawidłowy? Pozdrawiam Przemek
26 LAT ponad rok temu

Witaj.

Wydzielina, którą obserwujesz może być jedynie preejakulatem lub utlenioną spermą, która z koloru białawego przechodzi w przezroczystą.
Z kolei ból zawsze jest objawem negatywnym i wymaga diagnostyki. W tym celu wskazana jest wizyta u urologa, który ustali przyczynę Pana dolegliwości.

Pozdrawiam