Po jakim czasie od odstawienia masturbacji i seksu będę miał polucje nocne?

Mam pytanie, po jakim czasie od odstawienia masturbacji i seksu będę miał polucje nocne? Chciałem dodać, że nie masturbuję się już miesiąc. Proszę o odpowiedź
ponad rok temu

Witam.

Polucje nie występują u wszystkich mężczyzn i chłopców i również w dowolnym okresie mogą ustąpić samoistnie. Ich brak nie świadczy więc o żadnej nieprawidłowości. Rzeczywiście, częściej występują u osób, które praktykują abstynencję seksualną, ale po jej zaprzestaniu moment jej ponownego występowania jest raczej trudny do przewidzenia.

Pozdrawiam