Podczas stosunku nagle mi nie chce stać - co się dzieje?

Mam 17 lat i mam problem. Otóż chodzi o to, że jak kocham się z moja dziewczyną, to tak po 20-30 min. mój peniorek odmawia posłuszeństwa. Nie chce stać, staje się miękki i dopiero po jakimś czasie - 5-10 min., bywa, że znowu stoi. Czasami miałem tak, że już przy grze wstępnej nie chciał mi stać, ale jakoś dawałem radę przy większym podniecaniu się. Otóż czasem muszę się tak wysilić z podnietą, że aż sapię, żeby mi stanął. Co jest ze mną nie tak? Bo chcę się normalnie kochać z moją ukochaną. Proszę o szybką odp.
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Czas erekcji bywa różny w zależności od mężczyzny. Jeżeli sprawdzałeś z "zegarkiem w ręku" i rzeczywiście, po 20-30 minutach dopiero pojawia się problem, to z punktu widzenia medycyny, nie jest to zaburzenie.
Może podczas stosunku ze swoja dziewczyną, część czasu poświęcicie na pieszczoty niezwiązane z penetracją, wtedy nie będziesz czuł presji, że Twój penis ma być w ciągłej "gotowości" przez długi czas.

Serdecznie pozdrawiam