Podejrzenie carcinoma hepatocollulare

Witam mam pytanie na wyniku biopsji są dwa zdania których nie nie rozumie proszę o wytłumaczenie mi tych zdań: Podejrzenie carcinoma hepatocollulare budzi takąe ciągły dodatni odczyn immunohistochemiczny na CD34 w większości naczyń zatokowych. Brak jednoznacznych informacji na temat obrazu wątroby poza guzem( marskosć?). Wykonano odczyny immunohistochemiczne na hepatocyty-specyfic antigen (dodatni) i CD34 (dodatni w naczyniu zatokowym). Proszę o wyjaśnienie.

Sam wynik jednego z badań dodatkowych nie świadczy o niczym, należy zgłosić się do lekarza, który na to badanie kierował i dysponuje kompletem badań, i analizująć komplet będzie w stanie odpowiedzieć na Pani pytania