Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 5 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podejrzenie choroby refluksowej i bulgotanie w brzuchu po Nolpaze

Witam, mam podejrzenie choroby refluksowej, co nie zjadłem miałem nudności i lekki ból brzucha. Od Pani doktor otrzymałem Nolpaze 40 mg. Po 1 tabletce przeszły mi nudności, ale pojawiły się objawy typu "bulgotanie w brzuchu" oraz w czasie leżenia na brzuchu oraz schylaniu się dłuższym(czyli coś tam zbieram z podłogi np) pojawia się ból żołądka (kiedy sam się dotykam nie odczuwam go). Czy to działanie leku to powoduje czy powód do wizyty u lekarza? Jakie mogą być przyczyny. Dziękuję za pomoc!
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Jak działa żołądek?

Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Ciężko na podstawie opisu określić przyczynę. Możliwe, że są to objawy refluksu. Z czasem brania leku powinny ustąpić.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy