Podejrzenie choroby refluksowej i bulgotanie w brzuchu po Nolpaze

Witam, mam podejrzenie choroby refluksowej, co nie zjadłem miałem nudności i lekki ból brzucha. Od Pani doktor otrzymałem Nolpaze 40 mg. Po 1 tabletce przeszły mi nudności, ale pojawiły się objawy typu "bulgotanie w brzuchu" oraz w czasie leżenia na brzuchu oraz schylaniu się dłuższym(czyli coś tam zbieram z podłogi np) pojawia się ból żołądka (kiedy sam się dotykam nie odczuwam go). Czy to działanie leku to powoduje czy powód do wizyty u lekarza? Jakie mogą być przyczyny. Dziękuję za pomoc!

Piotr Pilarski

Ciężko na podstawie opisu określić przyczynę. Możliwe, że są to objawy refluksu. Z czasem brania leku powinny ustąpić.

Pozdrawiam.