Podejrzenie krwiaków wokół zarodka

Witam serdecznie. Jestem w piatym.tygodniu ciazy lekarz oprocz "czarnej plamki" którą jest zarodek zobaczyl ze obok niej sa jeszcze dwie plamki troszke mniejsze i zamazane ...podobno moga to byc krwiaczki po zagnieżdżeniu sie jaja. Mam pytanie czy czesto występują takie krwiaki ?czy to raczej kolejne dwa zarodki ? Na prawde tak ciężko to odróżnić we wczesnej ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

być może bylo jeszzcze za wczesnie aby moc okreslic czym doklądnie są te zmiany. konieczna dalsza obserwacja. proponuję kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego.