Podejrzenie narkolepsji u 31-letniej osoby

witam.mam problem już od 10 lat...nie da się z tym normalnie funkcjonować na co dzień...zasypiam na 2tyg.i nie wiem co się ze mną dzieje.teraz spałem ponad m-c dzień i noc.wylądowałem w szpitalu na neurologii i jest podejrz.narkolepsji.mam to średnio co roku.było podejrz.niedoczynn.tarcz.,cukrzycy,depresji,nerwicy i zesp.chron.zmęcz....czułem się tak jakby był to sen na jawie...3razy robiona punkcja z kręgosłupa.teraz czekam na wyniki z punkcji,bo zostały wysłane gdzieś do Niemiec...nie idzie f

Jeden aspekt Pana dolegliwości to kwestia diagnozy i leczenia. Z tego, co Pan pisze, jest Pan w trakcie diagnozy i czeka na wyniki. Jednocześnie jednak, ponieważ trudno funkcjonować Panu na co dzień z takimi objawami, warto, żeby skorzystał Pan ze wsparcia i pomocy psychologicznej. Dodatkowo niejasność sytuacji, brak diagnozy, może wzbudzać w Panu różne emocje, którymi też warto się zająć, korzystając z pomocy specjalisty.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza