Podejrzenie nerwicy a czerwone oko

Lekarze podejrzewają u mnie nerwice ponieważ mam dużo dziwnych objawów. Na oku od 3 tygodni widać kąciku zaczerwienie i żyłki.W LINKU DOŁĄCZAM ZDJĘCIE OKA..czy to moze byc jakos powiązane? dodam,że trochę dziwnie mi sie widzi przez to oko inaczej. nie wiem jak to okreslic ale czuje ze mi te zylki przeszkadzająi mam czasem uczucie zmeczonego oka. https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t35.0-12/11793995_849804238408212_1514055597_o.jpg?oh=960c5fba79842d462c76d80b55bb7c51&oe=55BDA543

Witam Panią,

Trudno w przypadku Pani relacji mówić o nerwicy, skoro podaje Pani wyraźnie zlokalizowane objawy, które mają odzwierciedlenie w zakresie podrażnienia/zapalenia śluzówki oka (zdjęcie niedostępne). Dodatkowo objawy okulistyczne są wyraźnie określone czasowo- od trzech tygodni. Nerwica to dawna nazwa na zaburzenia lękowe. Wydaje mi się, że stan niezdiagnozowanych dolegliwości okulistycznych moze powodować zaniepokojenie. Moim zdaniem warto zasięgnąć drugiej opinii okulistycznej nt. Pani dolegliwości ocznych.

Pozdrawiam!

do okulisty...moze byc nadcisnienie lub cos innego...+terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza