Podejrzenie nerwicy u osoby mieszkającej za granicą

Uwarzam ze mam nerwice mieszkam za granica lekarz przepisal mi propanolol na terapie nie mam szans bo nie najlepiej muwie po angielsku

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zlecić Panu jakiekolwiek leki w ramach porady internetowej. Jeśli nie mówi Pani dobrze po angielsku, proszę na wizytę zabrać ze sobą kogoś, kto Panu pomoże i przetłumaczy problem. By postawić jakąkolwiek diagnozę lub wdrożyć leczenie konieczna jest bezpośrednia wizyta u lekarza.