Podejrzenie o przerzuty choroby nowotworowej do kośćca

Bad. TK Cechy stłu.wątroby /5mm/ hyperdensyjne ognis. w przyśrod. części praw. pła. wątr.zwapnienie?ognisko wzmocnienia?Guz.nadnercza lew. 25x14mm. W miąż.nerki lewej, widocz. ognis.tkan. o zróż. gęst.15 mm- podej.zmi. e rozrozt. W kości krzyż.po str.lewej obszar rozrzedz. stru.kost. 29x18 mmm. wnik scyntygr. Kośćca nie uwidocz. ewiden.ognisk wychwytu radiozn. podejrz. o przerzuty choroby nowotwor. do kośćca.To jest ten nowotwór czy go nie ma? lekarz onkolog nie wie. Co mam robić dalej?

Tym bardziej widzac tylko opisy badan nie wiem,z penoscia wymagane jest zebranie wszystkich badan wraz z badaniem klinicznym pacjenta, czy pacjentki, bo nawet tego nie wim kogo wyniki dotycza