Podejrzenie PCOS a owłosienie
Witam mam podejrzenie PCOS i objawy tego takie jak nadmierne owłosienie na piersiach,brzuchu,brodzie,wahania wagi,trądzik,łojotok,ginekolog po zbadaniu potwierdził ze jest to nieprawidłowe . Dostałam skierownie na usg które się odbyło ale nie mam jeszcze wyniku natomiast w tym badaniu lakarz zaznaczył jakies czarna koło na kolorowo mialo może 3 cm . Czy to mogl byc torbiel?bylo po boku po lewej stronie,nie wiem moze to glupie pytanie ale denerwuje sie bo do lakarza ide dopiero 5 lutego :(

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Witam! Zmiana zaznaczona w usg jak najbardziej może być torbielą jajnika. Proszę jednak nie martwić się na zapas - są to zmiany łagodne, zazwyczaj łatwo poddające sie terapii hormonalnej. Proszę spokojnie czekać na wizytę u specjalisty.