Problemy z owłosieniem przy niedoczynności

Choruje na hashimoto i niedoczynność tarczycy. Zawsze mialam problemy z owłosieniem, mam dużo włosów i bardzo szybko odrastają(wszystkie włosy prócz tych na głowie :)). Posiadam wasik i zarost na brzuchu, piersiach. Ostatnio mam nieregularne miesiaczki. Endokrynolog skierował mnie na badania do ginekologa w kierunku PCOS. Umowilam sie na usg, ale muszę czekać na termin. Wynik androstendionu: 3,210ng/ml (norma: 0.3-3.7) wykonywany 7 dni po miesiączce.Czy wynik może wskazywać nieprawidlosci,Pcos?

Sam wynik androstendionu to trochę za mało w diagnostyce hormonalnej PCOS, w związku z czym trzeba cierpliwie poczekać na pozostałe badania oraz oczywiście badanie USG. Pozdrawiam