Podejrzenie uszkodzenia nerwów w kręgosłupie

Dzień dobry, 3 dni temu miałem operację kolana, podano mi znieczulenie w kręgosłup, na drugi dzień zapomniałem się i schyliłem po obuwie i w ciągu kilku sekund pociemniało mi przed oczami, szum w uszach i nudności. Położyłem się na łóżko,poszedłem spać. Na drugi dzień przy wstawaniu to samo,prawie zemdlałem,od tamtego czasu leżę na łóżku-tylko tak się dobrze czuję. Bardzo proszę o odpowiedź co mi się stało,czy uszkodziłem sobie w ten sposób nerwy w kręgosłupie, czy to samo się wyleczy i kiedy?

Witam serdecznie,

Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub neurologa celem konsultacji i ustalenie dalszego postępowania.

Pozdrawiam.