Podłużny guzek powstały pod pachą

Witam , Od dluzszego czasu mam cis pod pacha .Nie jest to guzek tylko bardziej cos podluznego .Poniewaz bolaly mnie tez piersi bylam na usg .Okazalo sie ze wszytko jest w porzadku . Bol przeszedl lecz to podluzne dalej jest .Czesto jest tak ze jak macam pache to jest a pozniej jak juz sprawdzam to znika .Mieszkam w Uk i lekarz tu 2 razy to sprawdzal i uznal ze to sa jakies tkanki piersi czy cos w tym sensie .Ja nadal sie tym martwie ?czy powinnam zrobic jakies badania ?dziekuje za odp

Bez zbadania trudno odpowiedzieć! Uważam, że należy wykonać badanie usg w czasie kiedy ta zmiana występuje i ew. pod kontrolą usg wykonać wówczas biopsję cienkoigłową zmiany. zż