Guzek na szyi a wodniak

Witam Od dluzszego czasu mam guzka na szy karku blusko rdzenia kregowego, jeden z lekarzy zasugerował że może byc to wodniak, morfologia wyszla w porzadku w obrazie usg szy wyszly powiekszone wezly chlonne i guzek czy sa jeszcze jakies badania aby zdiagnozować wodniaka?

Obraz z USG wskazał na obecność zmiany, jak rozumiem, która nie zaniepokoiła lekarza. To wystarczające badanie. USG jest badaniem wnoszącym bardzo dużo informacji i na nim należy oprzeć podejrzenia.