Podrażniona i kleista żołądź

Witam , mam 32lata od 2 lat nie współżyłem, mam problem z penisem(żołędzią) żołądz jest troche podrazniony bez obrzeku, niesamowicie kleisty żołądz przez co po normalnym umyciu zczepia sie z żołędziem po ok 2 godz , zadnej wydzieliny nie ma ani zapachu. Nadmienie ze jesli natluszczam zoladz oliwka lub kremem to nie ma sklejani wszystko chodzi gladko a, ale przeciez nie bede cale zycie natłuszczał. Moj żołądz nie jest obrzekniety. Prosze o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa.