Podrażniona krtań i uczucie suchości w gardle po operacji antyrefluksowej

Witam. Jestem po operacji antyrefluksowej gdzieś około 1,5 tygodnia. Od kilku dni po nocy czuję że mam podrażnioną krtań oraz uczucie suchości w gardle. Z kolei w dzień czuję zalegającą wydzielinę. Po zabiegu przyjmuję IPP 40mg x 2. Czy po takiej operacji potrzeba czasu aby wszystko wróciło do nomy?Czy trzeba udać się do szpitala jeszcze raz?

Aleksander Ropielewski

Czas jaki upłynął od operacji jest nie duży i objawy jakie Pani zgłąsza powinny ustąpić w ciągu najbliższego tygodnia, dwóch. Jeżeli jednak są one bardzo niepokojące lub powodują duży dyskomfort proszę skontaktować się z lekarzem wykonującym zabieg.