Podskórne drobne krostki i swędzenie skóry

Witam .Mam problemy ze skórą ręce pokryte mam podskórnymi drobnymi krostkami które okropnie swędzą później robi się gruba skorupa, krosty zaczęły mi się przenosić na twarz i ciało. Byłam jżz u dermatologa, raz dostałam maść o nazwie Adwantan 1%Po tej maści wszystko zaczęło się roznosić przy następnej wizycie dostałam maść Protopic 3% trochę pomogła ale po krótkim stosowaniu jakby przestała działać i swędzenie wróciło Proszę o pomoc co się ze mną dzieje

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na podstawie samego opisu niewiele mogę powiedzieć. Proponuję ponownie udać się do dermatologa. A tak przy okazji zastanowić się nie wprowadzała Pani jakiś nowych produktów żywieniowych, może pranie w jakimś nowym proszku? być może coś Panią uczula?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.