Podskórne guzki u 25-latka

Witam - mam pewien problem - ostatnio przy kapieli zauwazyłem, ze szczypiac sie w skore np. na bicepsach wyczuwam wiele podskornych guzków - wyczuwam je na klatce piersowej, bicepsach wzdłuz ramion po wewnetrznej stronie, na wewnetrznej czesci ud duzo niżej niz pachwina, napinajac miesnie wyczuwam rowniez guzki w podbrzuszu - pod skora, jakby lezace na miesniach przesuwaja sie gdy je dotykam - czy jest to tkanka tłuszczowa? czy możliwe jest, ze to wezły chlonne usytuowane w dziwnych miejsach?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej to tkanka tłuszczowa, ale dla pewności sugeruję wizytę u lekarza.
Pozdrawiam