Podstawowe badania morfologiczne wraz z rozmazem oraz TSH

Witam serdecznie. Mam 22 lata i w tym tygodniu profilaktycznie robiłam podstawowe badania morfologiczne wraz z rozmazem oraz TSH. Wszystkie wyniki morfologii wyszły prawidłowo, z kolei TSH=5,830µIU/ml, FT3=3,55 pg/ml, FT4=1,15 ng/ml. Czy takie wyniki są podstawą do stosowania terapii hormonalnej i wizyty u endokrynologa? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.