Podwichnięcie soczewki podczas operacji okulistycznej

Po 3-letnim oczekiwaniu na zabieg zacmi oka otrzymałem informację abym stawił się na badanie oka i ogólne.5 lat temu miałem uraz tego oka ,gdzie to było potwierdzone na tym samym oddziale. .Przed zabiegiem obejrzano oko i decyzja operujemy,na stole operacyjnym okazało sie po otwarciu komory ze jest podwichnięcie soczewki Pani doktor przerwała dalszego zabiegu.wypisano mnie z bólem głowy ciśnienie w oku na dzisiaj widzę tylko kształty nic po za tym, dużo gorzej jak przed co się dzieje Pozdraw

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie okulistyczne. Proszę udać się do okulisty. Przez internet, bez badania nie można nic więcej powiedzieć.