Podwójny układ kielichowo-miedniczkowy u 10-miesięcznego dziecka

Dzien dobry. Moja 10msc corka ma podwojny uklad kielichowo-miedniczkowy w jedej nerce oraz miedniczke polozona zewnaterz nerkowo, do tego stwierdzono zaburzona rotancje dolnego bieguna tej nerki. W ciagu pol roku miala 2 razy bakterie w moczu Ecoli. Zaden lekarz nie potrafi mi wytlumaczyc co to moze dla malej oznaczac i dlaczego taka ma wade. Zastanawiam sie czy da sie to jakos leczyc chirurgicznie. Dodam druga nerka jest ok. Prosze o odpowiedz.

Szanowna Pani,
Pani opis swiadczy o tym, ze w zyciu plodowyn doszlo do zaburzenia rozwoju układu moczowego i skutkiem tego jest wada u Pani dziecka. Nie jest ona bardzo niebezpieczna. Trzeba oprócz Usg wykonać inne badania
Aby dokladnie opisac stan układu moczowego. Pokieruje tym lekarz specjalista nefrolog.
Z poważaniem J.Zachwieja