Podwyższanie się poziomu b-HCG

Dobry wieczór chciałabym zapytać o wzrastający poziom Hcg z krwi. Pierwszy wynik to 16784,9 a drugi po tygodniu: 44445,0. Czy dobrze wzrasta?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest dalsza obserwacja i znajomość czy były oznaczane tą samą metodą. A który to jest tydzień wg miesiączki i pierwszego usg? proponuję udać się do lekarza ginekologa. Wydaje się że jest ok, ale lepiej sprawdzić to względem podanych przeze mnie informacji.