Podwyższona bilirubina całkowita w badaniu krwi
Robiłam badania krwi i wyszła mi podwyższona bilirubina całkowita, 45.72 umol /l a norma to 5.00 - 21.00. Po tych badaniach robiłam usg, wątroba w porządku, wymazy wątrobowe i woreczek żółciowy też. Co może być przyczyną tak wysokiej bilirubin??? Nie robiłam innych badań już.

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Przyczyn może być wiele i w celu odpowiedniej diagnostyki sugeruję kontakt z gastrologiem.