Podwyższona fostaza alkaiczna i bóle pod żebrami

Witam , kilka dni temu robiłam wyniki do pracy i okazało się , że moja fostaza alkaiczna to 111 a norma do 105 , odczuwam ból z prawej strony pod żebrami a czasami pieczenie . Mam 22 lata i martwię się co to może być ? Proszę o szybką odpowiedź . W tyg mam zamiar powtórzyć wyniki ale nie wiem jakie ? coś dokładniejszego tylko co ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.