Ból pod żebrami i okolicy serca

Witam, mam taki problem że od około miesiąca pojawia się u mnie co wieczór ból pod żebrami po lewej stronie i w okolicach serca - jest on kłujący i odczuwam co jakąs chwilę. Niewiem co to może byc i bardzo się martwię a do lekarza rodzinnego nie mam możliwości narazie iśc. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z poważaniem Magda

Witam. Jeśli ból nie pojawia się w związku z wysiłkiem fizycznym oraz nie ma charakteru ucisku i pieczenia, raczej nie ma powodów do niepokoju. Tego typu dolegliwości to zazwyczaj tzw. nerwobóle.