Podwyższona temperatura a możliwość ciąży

4 tyg temu uprawiałam petting. Trochę spermy spadło mi na udo, nie wydaje nam sie ze cos upadło w okolice pochwy. W dodatku byłam w bieliźnie. Wytarłam te miejsce od razu, umyłam się, wczesniej myjąc ręce. 2 dni temu wykonałam test, który wyszedł negatywny. Od 5 dni lekko boli mnie lewa pierś i moja temperatura ok 2 tyg od tego zdarzenia jest lekko podniesiona rano i wieczorem jest w normie po południu wynosi do 37,2. Tydzień po miałam śluz owulacyjny. Moj okres jest nieregularny.To ciąza?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym powyżej przypadku ciąża jest raczej mało prawdopodobna. Pozdrawiam