W jakiej temperaturze pranie zabija plemniki?

Witam Państwa mam pytanie mąż się podniecił i z jego członka leciał płyn umył ręce i wytarł w ręcznik..Ja ten ręcznik wyprałam z rzeczami dziecka i swoimi przez pomyłkę przez 15 minut na szybkie pranie . Włączyłam później jeszcze raz na 2 godziny ale nie zmieniłam temperatury na 95 stopni tylko została temperatura 60 stopni. Czy to wystarczy do zlikwidowania tego płynu bądź spermy jeśli by była . Czy po dwukrotnym wypraniu może być jeszcze jakieś ryzyko np. ciąży?? Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie ma potrzeby prać w 95 st. Jedno pranie jest wystarczające aby usunąć plamy spermy. Nie ma absolutnie żadnego ryzyka ciąży.