Czy bakterie przy 15 minutowym praniu zostają usunięte?

Witam Państwa mam pytanie zawsze piorę wszystko osobno i segreguję . Ostatnio zdarzyło mi się prać ręcznik męża w który wyciera ręce np. po umyciu gdzie ma styczność z płynem który z niego wycieka podczas podniecenia z członka . Wyprałam ten ręcznik z ciuszkami dziecka i ze swoimi rzeczami normalnie włączyłam na 15 min nie zauważyłam go widocznie .Czy coś może się wydarzyć w tej sytuacji czy podczas prania te wszystkie bakterie i ten płyn został usunięty?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli pranie jest wizualnie czyste to najprawdopodobniej doszło do usunięcia zabrudzeń. W razie wątpliwości proszę ponownie wyprać ubrania stosując dłuższy program oraz wyższą temperaturę.