Podwyższona temperatura a stosowanie Ibupromu

Witam!W tej chwili moja temperatura ciała wynosi 37,5stopnia Celsjusza.Przed chwilą leciała mi krew z nosa (2 raz dzisiaj-wcześniej ok godz.15).Zastanawiam się że wzięcie Gripexu bądź Ibumpromu to dobre rozwiązanie,ponieważ wiem,że one rozrzedzają krew.Dodam,że cały wczorajszy dzień bolała mnie głowa, wieczorem ok 23 miałam 38,8stopnia,zażyłam Gripex i Ibumprom naraz i po 2-3 godzinach temperatura ciała spadła mi do 37,5.Wczoraj jadłam mało, dzisiaj starałam się więcej,choć było mi z tym ciężko.

Lek. Katarzyna Szymczak

Przy temperaturze 37,5 nie ma potrzeby zabijania gorączki, jeśli coś Panią boli to sugeruję przyjąć paracetamol.
Pozdrawiam