Podwyższona temperatura, bóle podbrzusza a ciąża

Witam, mój problem polega na tym czy moge być w ciąży, w 20.01 mam dostac okres ale sie nie zapowiada. natomiast mam czasami bole podbrzusza od dzisiaj ból piersi ale zastanawia mnie moja podwyzszona temperatura ciala i pochwy mierze 4dni juz ją i mam ponad 37 w zwyższ temp ciala mierze 3razy dziennie patrzac czy spada czy podwyzsza sie a ona cały czas stoi w miejscu. robiłam jeden test po 8 dniach od stosunku.dobrze sie czuje i nie przyjmuje zadnych leków. czy to moga byc oznaki ciazy ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Test należy wykonać minimum po 14 dniach od stosunku lub w dniu spodziewanej miesiączki jeśli ta nie pojawi się. Objawy wymienione przez Panią są subiektywne i mogą, ale nie muszą świadczyć o ciąży. Wynik testu przeprowadzonego w odpowiednim czasie da jednoznaczną odpowiedź.