Podwyższona temperatura i nudności 2 dni po urazie okolicy ciemieniowej głowy i założeniu szwów

2 dni temu doznałem urazu okolicy ciemieniowej prawej głowy (przyczyną było zasłabnięcie po nadużyciu alkoholu). Byłem na SOR, gdzie założono kilka szwów, zrobiono dwukrotnie TK (bez kontrastu, nic nie wykazało), podłączono kroplówkę i rano wypuszczono do domu. Od 2 dni mam podwyższoną temperaturę (ok. 37-37.5) i kiepskie samopoczucie (zmęczenie, lekkie nudności). Rana goi się dobrze (ocena chirurga z dzisiaj). Czy temperatura jest powodem do obaw? Czy robić kolejne badania? Jeśli tak to jakie?

Powienien Pan udać się pilnie do neurologa lub chirurga. Jak sądzę, dobrze byłoby powtórzyć badanie TK, niektóre zmiany pourazowe mogą ujawniać się dopiero po jakimś czasie od urazu.